Pradžia » Paslaugos » Krovinių ekspedijavimas

Krovinių ekspedijavimas

Tiek UAB „Belintertrans Baltic", tiek valstybės įmonėje „БТЛЦ" dirbantys aukštos kvalifikacijos darbuotojaiteikia kompleksines paslaugas, apimančias krovinų pervežimą, jų lydėjimą iratitinkamų dokumentų įforminimą. Vykdoma krovinio kiekio ir kokybėsišsaugojimo priežiūra, kontroliuojamas visas krovinio pristatymo ciklas nuo kroviniosiuntėjo iki krovinio gavėjo durų.

Atliekamas iš kliento gaunamos krovinio išsiuntimoinformacijos apdorojimas, krovinių pervežimo sąlygų ir tvarkos suderinimas su NVS ir Baltijos šalių geležinkelio administracijomis, vagonų paieška ir jųjudėjimo kontrolė Baltarusijos geležinkeliais ir NVS keliais, piniginių įplaukųgavimo kontrolė, pervežamų kiekių ir tarpusavio atsiskaitymų su klientaissutikrinimas.

Išsamus transporto ir ekspedijavimo paslaugų aprašymas

Kokybė ir profesionalumas – mūsų darbo su klientais principas!

Visuose bendradarbiavimo su mumis etapuose Jūsų laukia kruopščiai parengti dokumentai ir profesionali pagalba.

Baltijos šalių geležinkelio jungtis ir jos integralumus ES transporto sistemoje turi būti vertinami ne vien ekonomine, bet ir politine bei identiteto prasmėmis. Geresnis susisiekimas.

Patikimi partneriai

Lietuvos geležinkeliai Укрзализницы
Kazakstan Temir Zolyi Latvijas Dzelzcels
Nauja paslauga!
Jūsų krovinio pervežimui siūlome 40 pėdų Baltarusijos geležinkelių priklausomybės konteinerį – tai naudingiau už linijos konteinerį!
Prašome kreiptis!