Pradžia » Naujienos » UAB "Belintertrans-Lietuva" dalyvavo Baltarusijos transporto savaitės renginiuose

UAB "Belintertrans-Lietuva" dalyvavo Baltarusijos transporto savaitės renginiuose

Š. m. spalio 5-8 dienomis Baltarusijos Respublikoje, Minsko mieste vyko Baltarusijos transporto savaitės renginiai.

Pirmą Savaitės dieną buvo surengtas Baltarusijos-Lietuvos forumas "Baltarusijos ir Lietuvos bendradarbiavimo situacija ir perspektyvos transporto ir logistikos srityje". Renginyje dalyvavo Baltarusijos Respublikos ir Lietuvos Respublikos susisiekimo ministrai, Baltarusijos ir Lietuvos geležinkelių, Valstybės įmonės "BTLC", Klaipėdos valstybinio jūsų uosto direkcijos, Lietuvos nacionalinės ekspeditorių ir logistų asociacijos "LINEKA", Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos "LINAVA", Baltarusijos tarptautinių vežėjų automobiliais "BAMAP" ir tarptautinės ekspeditorių "BAME" vadovybė. Forumo metu buvo aptarti dvišalio bendradarbiavimo transporto ir logistikos srityje klausimai dalyvaujant abiejų šalių ekspertams.

Spalio 6 d. įvyko iškilminga IX Tarptautinės parodos "Transportas ir logistika" atidarymo ceremonija, kurioje dalyvavo Baltarusijos, Lietuvos, Latvijos, Lenkijos transporto žinybų ir UAB "OTLK" vadovai.

Šiemet parodoje dalyvavo apie 100 organizacijų iš 9 šalių (Baltarusijos, Lietuvos, Latvijos, Rusijos, Kazachstano, Ukrainos, Lenkijos, Austrijos ir Kinijos). Tarp dalyvių: logistikos centrai, transporto priemonių gamintojai ir prekybininkai, įrangos logistikos centrams tiekėjai, draudimo bendrovės, jūrų uostų ir geležinkelių administracijos. Buvo pristatyti tiek individualūs kompanijų stendai, tiek Klaipėdos uosto ir uosto kompanijų bendras stendas, Latvijos nacionalinis stendas, bendras Ukrainos geležinkelių stendas.

Parodos dalyviai pristatė visas šiuolaikines transporto sistemų rūšis ir jų įrangą, projektavimo, statybos,  transporto komunikacijų remonto ir techninės priežiūros technologijas ir įrangą, krovinių ir keleivių pervežimo paslaugas, taip pat transporto ir logistikos informacines ir aptarnavimo sistemas.

Parodos metu surengtas apskritas stalas "Baltarusijos Respublikos logistikos sistema projekto "Šilko kelias" plėtros sąlygomis". Pranešimą pavadinimu "Konteinerinių pervežimų plėtra susisiekime su Kinija plėtojant projektą „Šilko kelias“ skaitė VĮ "BELINTERTRANS – transporto ir logistikos centras" (toliau - VĮ "BTLC") generalinio direktoriaus pavaduotojas Vladislav Lembijevskij.

UAB "Belintertrans-Lietuva" kasmet dalyvauja parodoje "Transportas ir logistika" savo steigėjo VĮ "BTLC" stende. Baltarusijos transporto savaitė vaidina svarbų vaidmenį Baltarusijos, Lietuvos ir kitų kaimynių valstybių transporto infrastruktūros ir logistikos sistemos plėtroje, skatina naujoves ir investicijų pritraukimą, tarptautinių pervežimų apimčių augimą.

Spalio 7 d. VĮ "BTLC" stende įvyko UAB "Belintertrans-Lietuva" ir SIA "Noord Natie Ventspils Terminals" (Latvija) vadovų susitikimas. Derybų metu buvo aptarti tarpusavio bendradarbiavimo transporto ir logistikos srityje klausimai, taip pat krovinių pervežimo organizavimas per šį Ventspilio uosto terminalą Baltarusijos ir Latvijos teritorija konkurencingomis kainomis.

Pasibaigus verslo susitikimui šalys nusprendė apjungti pastangas teikti platų paslaugų spektrą, orientuotą į klientus. Buvo pasirašytas bendradarbiavimo memorandumas, pagal kurį UAB "Belintertrans-Lietuva" tapo oficialiu kompanijos «Noord Natie Ventspils Terminals" krovinių vežimo geležinkeliais ekspeditoriumi.

Oficialaus dokumento pasirašymas apibrėžė didelį pasitikėjimą tarp šalių, pasirengimą teikti pagalbą sprendžiant iškylančias problemas ir garantuoja teikiamų paslaugų kokybę.

Kokybė ir profesionalumas – mūsų darbo su klientais principas!

Visuose bendradarbiavimo su mumis etapuose Jūsų laukia kruopščiai parengti dokumentai ir profesionali pagalba.

Baltijos šalių geležinkelio jungtis ir jos integralumus ES transporto sistemoje turi būti vertinami ne vien ekonomine, bet ir politine bei identiteto prasmėmis. Geresnis susisiekimas.

Patikimi partneriai

Lietuvos geležinkeliai Укрзализницы
Kazakstan Temir Zolyi Latvijas Dzelzcels
Nauja paslauga!
Jūsų krovinio pervežimui siūlome 40 pėdų Baltarusijos geležinkelių priklausomybės konteinerį – tai naudingiau už linijos konteinerį!
Prašome kreiptis!