Pradžia » Naujienos » GREITASIS KALĖDINIŲ VAISIŲ TRAUKINYS

GREITASIS KALĖDINIŲ VAISIŲ TRAUKINYS

Sėkmingo bendradarbiavimo tarp UAB „Belintertrans-Lietuva“, AB „Lietuvos geležinkeliai“ ir vaisių importuotojo UAB „Litbana“ rezultatas - greitieji refrižeratoriniai traukiniai su vaisių iš Ispanijos kroviniu, vykstantys tiesiogiai iš „Draugystės“ geležinkelio stoties į Stepiankos (Baltarusija) geležinkelio stotį. Iki šiol vaisiai buvo gabenami tik automobilių transportu.

Mandarinai, apelsinai, persimonai Klaipėdos uoste iš laivo „Green Music“, atplaukusio iš Ispanijos, buvo iškrauti greitai ir sklandžiai. Visas krovinys – 1 600 t – buvo pakrautas į 30 refrižeratorinių vagonų, kuriuose kelionės metu palaikoma nustatyta temperatūra, būtina gabenant vaisius ir kitus greitai gendančius produktus. Visų 30-ies vagonų pakrova, įskaitant muitines, fitosanitarines ir kt. procedūras, truko 48 val., t.y. vienas vagonas buvo pakraunamas per 1,6 val. Iš vagonų, laikantis parengtos šio krovinio vežimo technologijos, buvo suformuotas vienas traukinio sąstatas. Greitasis refrižeratorinis traukinys iš „Draugystės“ geležinkelio stoties išvyko gruodžio 7 d. 12 val. tiesiai į paskirties stotį Baltarusijoje ir atvyko kitos dienos rytą be jokių trikdžių ir prastovų pasienyje. Atvykusio į paskirties stotį traukinio jau laukė eilė automobilių, kurie tuoj pat išvežiojo atgabentus vaisius po prekybos centrus ir sandėlius.

Šiuo traukiniu iš Klaipėdos uosto buvo išgabenta 907 t vaisių. Tokiam kiekiui pervežti būtų reikėję 38 krovininių automobilių su šaldymo įranga, kurių ilgis pasienyje sudarytų apie 600 m. Šiais metais numatomi dar du tokių greitųjų traukinių reisai iš „Draugystės“ geležinkelio stoties. 

 

Kokybė ir profesionalumas – mūsų darbo su klientais principas!

Visuose bendradarbiavimo su mumis etapuose Jūsų laukia kruopščiai parengti dokumentai ir profesionali pagalba.

Baltijos šalių geležinkelio jungtis ir jos integralumus ES transporto sistemoje turi būti vertinami ne vien ekonomine, bet ir politine bei identiteto prasmėmis. Geresnis susisiekimas.

Patikimi partneriai

Lietuvos geležinkeliai Укрзализницы
Kazakstan Temir Zolyi Latvijas Dzelzcels
Nauja paslauga!
Jūsų krovinio pervežimui siūlome 40 pėdų Baltarusijos geležinkelių priklausomybės konteinerį – tai naudingiau už linijos konteinerį!
Prašome kreiptis!