Pradžia » Naujienos » Baltarusijos geležinkeliai dalyvaus parodoje „Transportas ir logistika-2010“

Baltarusijos geležinkeliai dalyvaus parodoje „Transportas ir logistika-2010“

Baltarusijos geležinkeliai dalyvaus tarptautinėje specializuotoje parodoje „Transportas ir logistika-2010“ ir Baltarusijos transporto kongrese. Tarptautinis transporto forumas vyks Baltarusijos Respublikoje nuo spalio 5 iki 7 d.

Renginyje planuoja dalyvauti Bresto elektrotechnikos gamykla, Gomelio elektromechanikos, Minsko ir Gomelio  vagonų remonto įmonės, valstybės įmonė „Belintertrans – transporto ir logistikos centras“.

Tarptautinio forumo metu vyks Baltarusijos transporto kongresas, kur bus aptariami transporto sektoriaus plėtros ekonominiai, teisiniai, organizaciniai bei mokslo-technikos klausimai.

Kongrese numatyta surengti plenarinę sesiją ir pasitarimus atskirais klausimais, taip pat apskritojo stalo diskusijas aktualiausiais transporto sektoriaus vystymo klausimais.

Kokybė ir profesionalumas – mūsų darbo su klientais principas!

Visuose bendradarbiavimo su mumis etapuose Jūsų laukia kruopščiai parengti dokumentai ir profesionali pagalba.

Baltijos šalių geležinkelio jungtis ir jos integralumus ES transporto sistemoje turi būti vertinami ne vien ekonomine, bet ir politine bei identiteto prasmėmis. Geresnis susisiekimas.

Patikimi partneriai

Lietuvos geležinkeliai Укрзализницы
Kazakstan Temir Zolyi Latvijas Dzelzcels
Nauja paslauga!
Jūsų krovinio pervežimui siūlome 40 pėdų Baltarusijos geležinkelių priklausomybės konteinerį – tai naudingiau už linijos konteinerį!
Prašome kreiptis!