Pradžia » Motinine bendrovė

Motinine bendrovė

Respublikinė transporto-ekspedijavimo paslaugų Baltarusijos geležinkelių unitarinė įmonė „BELINTERTRANS – transporto-logistikos centras“ (valstybės įmonė „БТЛЦ“) sukurta, sujungus dvi didžiausias geležinkelio bendroves: valstybės įmonę „Belintertrans“ ir unitarinę įmonę „Minskželdortrans“.  Apjungusi ilgalaikę darbo patirtį transporto ir ekspedijavimo srityje, terminalų ir sandėlių infrastruktūrą, o svarbiausia  - profesionalių darbuotojų pastangas, įmonė   ryžtingai ėmėsi įgyvendinti užsibrėžtą tikslą – sukurti ir plėtoti tarptautinio lygio logistinį aptarnavimą.

Sukurtas filialų tinklas visoje Respublikoje (Breste, Vitebske, Gomelyje, Grodno, Mogiliove) leidžia operatyviai ir patikimai reaguoti į visus klientų reikalavimus ir poreikius.

Per visą savo veiklos laikotarpį įmonė pirmauja pagal ekspedijuojamų krovinių, pervežamų Baltarusijos geležinkeliais, apimtis, nepaisant aršios daugelio tiek vietinių, tiek kaimyninių šalių ekspedijavimo bendrovių konkurencijos.

Įmonė turi sudariusi sutartis ir jų pagrindu palaiko patikimus bei stabilius santykius su svarbiausiomis NVS ir Europos ekspeditorių organizacijomis, - tai leidžia teikti kompleksines krovinių transportavimo  ir ekspedijavimo paslaugas NVS, Baltijos, Europos ir Azijos šalių teritorijose.

Valstybės įmonė „БТЛЦ“ yra tikroji Tarptautinių pervežimų ekspeditorių asociacijos „БАМЭ“ narė, FIATA individuali narė, Tarptautinės Koordinacinės Tarybos Trans-Sibiro pervežimų klausimais asocijuotoji narė.

Kokybė ir profesionalumas – mūsų darbo su klientais principas!

Visuose bendradarbiavimo su mumis etapuose Jūsų laukia kruopščiai parengti dokumentai ir profesionali pagalba.

Baltijos šalių geležinkelio jungtis ir jos integralumus ES transporto sistemoje turi būti vertinami ne vien ekonomine, bet ir politine bei identiteto prasmėmis. Geresnis susisiekimas.

Patikimi partneriai

Lietuvos geležinkeliai Укрзализницы
Kazakstan Temir Zolyi Latvijas Dzelzcels
Nauja paslauga!
Jūsų krovinio pervežimui siūlome 40 pėdų Baltarusijos geležinkelių priklausomybės konteinerį – tai naudingiau už linijos konteinerį!
Prašome kreiptis!