Pradžia » Kontaktai

Kontaktai

UAB "Belintertrans Baltic"

Naujojo Sodo g. 12
LT-92127 Klaipėda

Lietuva
Tel. (8 46) 210 200
Faks. (8 46) 471 405
El. paštas info@belinter.lt

Juridinio asmens kodas 302513951
PVM mokėtojo kodas LT100005496515
A/s LT197044060007639864
AB SEB bankas
Banko kodas 70440
A/s LT724010042301234943
AB DNB bankas
Banko kodas 40100

Artūras Gaidauskas
L.e. direktoriaus pareigas
Tel. (8 46) 219 457
Mob. 8 616 24 634
El. paštas arturas@belinter.lt

Žaneta Žičkienė
Administratorė
Tel. (8 46) 210 200
Mob. 8 655 54 471
El. paštas bitl@belinter.lt

Jelena Latuchina
Vyriausioji buhalterė
Tel. (8 46) 251 157
Mob. 8 655 51 157
El. paštas jelena@belinter.lt

Julija Stankevičienė
Buhalterė
Tel. (8 46) 319 112
Mob. 8 652 10 316
El. paštas julija@belinter.lt

Inga Mickūnienė
Vadybininnkė (vežimo tarifų skaičiavimas) 
Tel. (8 46) 257 287
Mob. 8 652 09 677
El. paštas inga@belinter.lt

Genadij Berežnoj
Vadybininkas (intermodaliniai pervežimai)
Tel. (8 46) 213 083
Mob. 8 650 17 699
El. paštas genadij@belinter.lt

Jurij Šeršniov 
Vadybininkas
Tel. (8 46) 219 651
Mob. 8 655 66 675
El. paštas jurij@belinter.lt

Dmitrij Fiodorov
Vadybininkas (darbas su riedmenimis)
Tel. (8 46) 213 247
Mob. 8 655 10 421
El. paštas dmitrij@belinter.lt

 

Haroldas Miežetis
Ekspeditorius
Mob. 8 640 10 680
El. paštas haroldas@belinter.lt

 

 

 

Turite klausimų?

Kokybė ir profesionalumas – mūsų darbo su klientais principas!

Visuose bendradarbiavimo su mumis etapuose Jūsų laukia kruopščiai parengti dokumentai ir profesionali pagalba.

Baltijos šalių geležinkelio jungtis ir jos integralumus ES transporto sistemoje turi būti vertinami ne vien ekonomine, bet ir politine bei identiteto prasmėmis. Geresnis susisiekimas.

Patikimi partneriai

Lietuvos geležinkeliai Укрзализницы
Kazakstan Temir Zolyi Latvijas Dzelzcels
Nauja paslauga!
Jūsų krovinio pervežimui siūlome 40 pėdų Baltarusijos geležinkelių priklausomybės konteinerį – tai naudingiau už linijos konteinerį!
Prašome kreiptis!