Pradžia » Apie mus » Įmonės galimybės

Įmonės galimybės

 • Nuosavas riedmenų parkas 
  Valstybės įmonė „БТЛЦ“ – UAB „Belintertrans Baltic“ steigėja – turi nuosavą didelio tonažo konteinerių ir fitingo platformų parką, o tai atveria papildomas bendradarbiavimo su klientais galimybes ir perspektyvas.
 • Konkurencingi paslaugų įkainiai
  Būdama krovinių pervežimo proceso operatoriumi, valstybės įmonė „БТЛЦ“ turi galimybę pasiūlyti konkurencingus krovinių pervežimo ir kitų transporto ir ekspedijavimo paslaugų tarifus.   
 • Patikimi ir stabilūs, tiesioginių sutarčių pagrindu palaikomi santykiai su geležinkelių administracijomis ir nacionaliniais operatoriais, krovos bendrovėmis.
  Sudarytos ilgalaikės bendradarbiavimo sutartys su geležinkelių administracijomis ir operatoriais  (Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Ukrainos, Kazachstano, Lenkijos), eile svarbiausių NVS ir Europos ekspeditorių organizacijų, Klaipėdos uosto krovos bendrovėmis leidžia valstybės įmonei „БТЛЦ“ ir UAB „Belintertrans Baltic“ efektyviai aptarnauti krovinių srautus, teikiant transporto ir ekspedijavimo paslaugas NVS, Baltijos, Europos ir Azijos šalių teritorijose.
 • Krovinių gabenimo specializuotais konteineriniais traukiniais organizavimas
  Valstybės įmonė „БТЛЦ“ yra greitųjų konteinerinių traukinių „Vikingas“, “Mongolijos vektorius” ir  „Zubr“  operatorius; šių traukinių  privalumai – žymiai trumpesnis laikas, praleidžiamas kelyje, konkurencingi tarifai ir lanksti apmokėjimo sistema, greitas muitinės ir pasienio kontrolės formalumų sutvarkymas, krovinio kiekio ir kokybės išsaugojimo užtikrinimas, informacinis pervežimų palaikymas.
 • Ilgametė profesionalių darbuotojų patirtis transporto ir ekspedijavimo paslaugų srityje
  UAB „Belintertrans Baltic“ naudojasi BELINTERTRANS (БЕЛИНТЕРТРАНС) prekiniu vardu, turinčiu ilgalaikį teigiamą įvaizdį Baltarusijos Respublikos, NVS ir Baltijos šalių transporto paslaugų rinkoje.  Klientų aptarnavimo kultūra  – pagrindinis įmonės  konkurencinės strategijos principas.
 • Narystė nacionalinėse ir tarptautinėse organizacijose ir asociacijose
  Valstybės įmonė „БТЛЦ“ yra tikroji Tarptautinių pervežimų ekspeditorių asociacijos „БАМЭ“ narė, FIATA individuali narė, Tarptautinės Koordinacinės Tarybos Trans-Sibiro pervežimų klausimais asocijuotoji narė. Artimiausiu metu UAB „Belintertrans Baltic“ planuoja tapti Lietuvos nacionalinės ekspeditorių asociacijos LINEKA tikrąja nare.

Kokybė ir profesionalumas – mūsų darbo su klientais principas!

Visuose bendradarbiavimo su mumis etapuose Jūsų laukia kruopščiai parengti dokumentai ir profesionali pagalba.

Baltijos šalių geležinkelio jungtis ir jos integralumus ES transporto sistemoje turi būti vertinami ne vien ekonomine, bet ir politine bei identiteto prasmėmis. Geresnis susisiekimas.

Patikimi partneriai

Lietuvos geležinkeliai Укрзализницы
Kazakstan Temir Zolyi Latvijas Dzelzcels
Nauja paslauga!
Jūsų krovinio pervežimui siūlome 40 pėdų Baltarusijos geležinkelių priklausomybės konteinerį – tai naudingiau už linijos konteinerį!
Prašome kreiptis!