Pradžia » Apie mus

Apie mus

UAB „Belintertrans Baltic" – transporto ir ekspedijavimo įmonė, Lietuvos Respublikos Juridinių asmenų registre įregistruota 2010 m. gegužės 25 d. (veiklos pradžioje įmonės pavadinimas buvo UAB "Belintertrans-Lietuva").

Bendrovės steigėjas yra oficialus Baltarusijos geležinkelių ekspeditorius – valstybės įmonė VĮ „BELINTERTRANS – transporto-logistikos centras" (valstybės įmonė „БТЛЦ", teikianti transportavimo ir ekspedijavimo paslaugos, pervežant visų rūšių krovinius, nepriklausomai nuo jų apimties ir nomenklatūros, įskaitant pavojingus ir negabaritinius krovinius, Baltarusijos Respublikos, NVS šalių, Baltijos šalių teritorijoje ir tolimojo užsienio šalyse.

Lietuva, būdama strategiškai svarbioje geografinėje padėtyje ir turėdama išvystytą infrastruktūrą, užtikrina intensyvius transporto ryšius tarp ES ir NVS šalių. Klaipėdos uostas yra svarbiausias Baltarusijos Respublikos partneris užsienio prekybos krovinių pervežimų sriryje, taip pat bendromis pajėgomis dirbama, siekiant pritraukti tranzitinius krovinius iš trečiųjų šalių (Rusijos,Kazachstano, Kinijos ir kitų Azijos regiono šalių).

Siekdama pritraukti papildomas Baltarusijos geležinkelių krovinių apimtis, plėtoti irstiprinti konkurencines pozicijas transporto paslaugų vidaus ir užsienio rinkose, operatyviai spręsti logistikos užduotis, efektyviai bendradarbiauti suužsienio partneriais, laiku gauti ir analizuoti informaciją apie transporto paslaugų rinkos pokyčius ir reaguoti į susidarančią ekonominę situaciją,valstybės įmonė „БТЛЦ" nutarė įsteigti juridinį asmenį Lietuvos Respublikoje, - konkrečiai, Klaipėdos uostamiestyje, - didžiausioje tarptautinio transporto koridoriaus 9B, kertančioBaltarusijos ir Lietuvos teritoriją, grandyje.

Pagrindinė UAB „Belintertrans Baltic" veiklos rūšis – krovinių transportavimo ir ekspedijavimo paslaugos.

Šios paslaugų veiklos kryptys:

  • krovinių, gabenamų iš Klaipėdos uosto arba iš Lietuvos krovinių siuntėjų į Baltarusijos Respubliką, ekspedijavimas;
  • tranzitinių krovinių, gabenamų per Baltarusijos Respublikos teritoriją, ekspedijavimas;
  • darbas su Lietuvos rezidentais, pristatant šalies vidaus krovinius.

Mūsų klientai yra pramonės ir prekybos įmonės (eksportuotojai ir importuotojai), o partneriai – Lietuvosir užsienio ekspeditoriai, geležinkelių administracijos ir nacionaliniai operatoriai, Klaipėdos uosto krovos bendrovės ir laivybos kompanijos.

Kokybė ir profesionalumas – mūsų darbo su klientais principas!

Visuose bendradarbiavimo su mumis etapuose Jūsų laukia kruopščiai parengti dokumentai ir profesionali pagalba.

Baltijos šalių geležinkelio jungtis ir jos integralumus ES transporto sistemoje turi būti vertinami ne vien ekonomine, bet ir politine bei identiteto prasmėmis. Geresnis susisiekimas.

Patikimi partneriai

Lietuvos geležinkeliai Укрзализницы
Kazakstan Temir Zolyi Latvijas Dzelzcels
Nauja paslauga!
Jūsų krovinio pervežimui siūlome 40 pėdų Baltarusijos geležinkelių priklausomybės konteinerį – tai naudingiau už linijos konteinerį!
Prašome kreiptis!